Trees (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: view
km: មើល​

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Parent
km: មេ

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
km: ទំព័រ​លើ​កម្រិត​ដែល​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ ត្រូវ​បាន​តម្រៀប​ជា​ដំបូង​ដោយ​ភាព​សំខាន់ បន្ទាប់មក​ដោយ​ចំណងជើង ។

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Add child page
km: បន្ថែម​ទំព័រ​កូន​

en: Remove from outline
km: យក​ចេញពី​គ្រោង

en: edit order and titles
km: កែសម្រួល​លំដាប់ និង​ចំណងជើង

en: Default child page type
km: ប្រភេទ​ទំព័រ​កូន​លំនាំដើម

en: Title changed from %original to %current.
km: ចំណងជើង​បាន​ផ្លាស់ប្តូរ​ពី %original មកជា %current ។

en: No changes were made
km: គ្មាន​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឡើង
