Trees (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ku: پەڕەکان لە ئاستێکی دیاریکراودا بەپێی سەنگ ئنجا ناونیشان ڕیزدەکرێن.

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Remove from outline
ku: سڕینەوە لە چوارچێوە

en: edit order and titles
ku: ده‌سکاری ڕێزکردن و ناونیشانەکان بکە

en: Title changed from %original to %current.
ku: ناونیشان لە %original گۆڕا بۆ %current.

en: No changes were made
ku: هیچ گۆڕانکارییه‌ک نه‌کراوه‌
