Trees (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: view
lv: skatīt

en: Weight
lv: Svars

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Parent
lv: Vecāks

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lv: Lapas dotajā līmenī vispirms tiek kārtotas pēc svara un tad pēc nosaukuma.

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Outline
lv: Izklāsts

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Add child page
lv: Pievienot pakārtoto lapu

en: Remove from outline
lv: Izņemt no izklāsta

en: edit order and titles
lv: rediģēt kārtību un virsrakstus

en: Default child page type
lv: Definēt lapas apakštipu.

en: Title changed from %original to %current.
lv: Nosaukums mainīts no %original uz %current.

en: No changes were made
lv: Izmaiņas netika veiktas
