Trees (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: content
mr: मजकूर

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: view
mr: दाखवा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Hierarchy
mr: पदक्रम

en: Depth
mr: खोल

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Outline
mr: रुपरेशा

en: No changes were made
mr: काहीही बदल केले गेले नाहीत
