Trees (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: delete
no: slett

en: Operations
no: Handlinger

en: content
no: innhold

en: List
no: Liste

en: Remove
no: Fjern

en: view
no: vis

en: Weight
no: Vekt

en: Hierarchy
no: Hierarki

en: Parent
no: Overordnet

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
no: Sider på et gitt nivå sorteres først etter vekt og så etter tittel.

en: Depth
no: Dybde

en: none
no: ingen

en: Settings
no: Innstillinger

en: edit
no: rediger

en: Outline
no: Bokstruktur

en: Parent item
no: Overordnet element

en: Add child page
no: Opprett underside

en: Remove from outline
no: Fjern fra bokstruktur

en: edit order and titles
no: redigere rekkefølge og titler

en: An error occurred at @path.
no: En feil oppstod ved @path.

en: Default child page type
no: Standard innholdstype for underordnet side.

en: Title changed from %original to %current.
no: Overskrifta er forandret fra %original til %current.

en: No changes were made
no: Det ble ikke gjort noen forandringer
