Trees (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ne: पृष्ठहरू दिएको स्तरमा, पहिले वजन त्यसपछि शीर्षकमा क्रमबद्ध छन्।

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Add child page
ne: चाइल्ड पृष्ठ थप्नुहोस्

en: Remove from outline
ne: रूपरेखाबाट हटाउनुहोस्
