Trees (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: content
nl: inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Remove
nl: Verwijderen

en: view
nl: weergeven

en: Weight
nl: Gewicht

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nl: Pagina's op een bepaald niveau worden eerst naar gewicht en dan naar titel gerangschikt.

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Outline
nl: Structuur

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Add child page
nl: Een onderliggende pagina toevoegen

en: Remove from outline
nl: Uit structuur verwijderen

en: Tree
nl: Boomweergave

en: edit order and titles
nl: volgorde en titel wijzigen

en: An error occurred at @path.
nl: Er is een fout opgetreden bij @path.

en: Default child page type
nl: Standaard subpaginatype

en: Title changed from %original to %current.
nl: Titel gewijzigd van %original in %current.

en: No changes were made
nl: Er zijn geen wijzigingen aangebracht
