Trees (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: view
nn: vis

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nn: Sider på eit gitt nivå er sortert først etter vekt og deretter etter tittel

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Outline
nn: Innhaldsregister

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Add child page
nn: Legg til underside

en: Remove from outline
nn: Fjern frå innhaldsregister

en: edit order and titles
nn: rediger rekkjefølgje og overskrifter

en: Default child page type
nn: Standard type på underside

en: Title changed from %original to %current.
nn: Overskrifta er endra frå %original til %current.

en: No changes were made
nn: Det vart ikkje gjort endringar
