Trees (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: view
oc: veire

en: Weight
oc: Pes

en: Hierarchy
oc: Ierarquia

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
oc: Las paginas d'un meteis nivèl son d'en primièr classadas per pes puèi dins l’òrdre alfabetic dels títols.

en: Depth
oc: Prigondor

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Outline
oc: Estructura

en: Parent item
oc: Element parent

en: Add child page
oc: Apondre una pagina enfant

en: Remove from outline
oc: Levar de l'estructura

en: edit order and titles
oc: modificar l'òrdre e los títols

en: Title changed from %original to %current.
oc: Títol canviat de %original a %current.

en: No changes were made
oc: No es realizaren canvis
