Trees (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: view
os: бакаст

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
os: Фæрстæ ацы æмвæзадыл фæд-фæдыл æвæрд цæуынц фыццаг сæ уæзмæ гæсгæ, стæй та – сæ сæртæм гæсгæ.

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Outline
os: Сæргæндтæ
