Trees (6.x-1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ
