Trees (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: content
pl: zawartość

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: view
pl: przeglądaj

en: Weight
pl: Waga

en: Hierarchy
pl: Hierarchia

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
pl: Strony są porządkowane najpierw ze względu na wagę, a potem tytuł.

en: Depth
pl: Głębokość

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Outline
pl: Książka

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Add child page
pl: Dodaj podstronę

en: Remove from outline
pl: Wyrwij z książki

en: Tree
pl: Drzewo

en: edit order and titles
pl: zmiana tytułów i kolejności

en: An error occurred at @path.
pl: Wystąpił błąd w @path

en: Default child page type
pl: Domyślny rodzaj podstrony

en: Title changed from %original to %current.
pl: Zmieniono tytuł z %original na %current.

en: No changes were made
pl: Nie wprowadzono żadnych zmian.
