Trees (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: List
fa: سجل

en: Remove
fa: حذف

en: view
fa: مشاهده

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
fa: صفحه‌ها، در سطوح یکسان ابتدا به ترتیب وزن و سپس به ترتیب عنوان چینش خواهند شد.

en: Depth
fa: عمق

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Outline
fa: سرفصل

en: Parent item
fa: عنصر والد

en: Add child page
fa: افزودن صفحه فرزند

en: Remove from outline
fa: حذف از سرفصل

en: Title changed from %original to %current.
fa: عنوان از %original به %current تغییر کرد.

en: No changes were made
fa: هیچ تغییری ایجاد نشد
