Trees (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: Add child page
ps: بچی پاڼه زیاتول
