Trees (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය
