Trees (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: view
sk: zobraziť

en: Weight
sk: Váha

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Parent
sk: Nadradený

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sk: Stránky na určenej úrovni sa zoradia najprv podľa váhy a potom podľa názvu.

en: Depth
sk: Hĺbka

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Outline
sk: Osnova

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Add child page
sk: Pridať zviazanú stranu

en: Remove from outline
sk: Odstrániť z osnovy

en: edit order and titles
sk: upraviť poradie a názvy

en: An error occurred at @path.
sk: Vyskytla sa chyba v @path.

en: Default child page type
sk: Predvolený typ podriadenej strany

en: Title changed from %original to %current.
sk: Nadpis bol zmenený z %original na %current.

en: No changes were made
sk: Nevykonali sa žiadne zmeny
