Trees (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: view
sl: pogled

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sl: Strani na določenem nivoju so razvrščene najprej po teži neto po naslovu.

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Outline
sl: Struktura

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Add child page
sl: Dodaj podstran

en: Remove from outline
sl: Odstrani iz strukture

en: Title changed from %original to %current.
sl: Naslov je bil spremenjen iz %original na %current.
