Trees (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: view
sq: shfaq

en: Weight
sq: Pesha

en: Hierarchy
sq: Gjerarkia

en: Parent
sq: Prindi

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sq: Faqet e një niveli të dhënë vendosen fillimisht sipas peshës e pastaj sipas titullit.

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Outline
sq: Struktura

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Add child page
sq: Shto një faqe bijë

en: Remove from outline
sq: Hiq nga struktura

en: edit order and titles
sq: ndrysho renditjen dhe titujt

en: Default child page type
sq: Lloji i paracaktuar i faqes bijë

en: Title changed from %original to %current.
sq: Titulli është ndryshuar nga %original në %current.

en: No changes were made
sq: Nuk është kryer asnjë ndryshim
