Trees (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: content
sv: innehåll

en: List
sv: Lista

en: Remove
sv: Ta bort

en: view
sv: visa

en: Weight
sv: Vikt

en: Hierarchy
sv: Hierarki

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sv: Sidor på en given nivå ordnas i första hand efter vikt och sedan efter titel.

en: Depth
sv: Djup

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Outline
sv: Disposition

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Add child page
sv: Lägg till underliggande sida

en: Remove from outline
sv: Radera från bokdispositionen

en: Tree
sv: Träd

en: edit order and titles
sv: redigera ordning och titlar

en: An error occurred at @path.
sv: Ett fel har uppstått på @path.

en: Default child page type
sv: Standardtyp för underliggande sidor

en: Title changed from %original to %current.
sv: Titeln ändrades från %original till %current.

en: No changes were made
sv: Inga ändringar gjordes
