Trees (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: content
te: విషయం

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: view
te: వీక్షించు

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Outline
te: ఆకృతి
