Trees (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: content
tr: içerik

en: List
tr: Liste

en: Remove
tr: Kaldır

en: view
tr: görüntüle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Hierarchy
tr: Hiyerarşi

en: Parent
tr: Üst öge

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
tr: Belirtilen düzeydeki sayfalar önce ağırlığa sonra başlığa göre sıralanır.

en: Depth
tr: Derinlik

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Outline
tr: Anahat

en: Parent item
tr: Üst öğe

en: Add child page
tr: Alt sayfa ekle

en: Remove from outline
tr: Kitap taslağından çıkar

en: edit order and titles
tr: sıralamayı ve başlıkları düzenle

en: Default child page type
tr: Varsayılan alt sayfa türü

en: Title changed from %original to %current.
tr: Eski başlık: %original -> Yeni başlık:  %current.

en: No changes were made
tr: Herhangi bir değişiklik yapılmadı

en: add content to trees
tr: ağaçlara içerik ekle

en: node edit form
tr: düğüm düzenleme formu
