Trees (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: edit order and titles
ug: تەرتىپ ۋە ماۋزۇنى تەھرىرلەش
