Trees (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: content
uk: матеріал

en: List
uk: Список

en: Remove
uk: Вилучити

en: view
uk: переглянути

en: Weight
uk: Вага

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Parent
uk: Батько

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
uk: Сторінки на цьому рівні впорядковані в першу чергу за вагою, а тоді за заголовком.

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Outline
uk: Підшивка

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Add child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Remove from outline
uk: Вилучити з підшивки

en: Tree
uk: Дерево

en: edit order and titles
uk: редагувати послідовність і заголовки

en: An error occurred at @path.
uk: Помилка на @path.

en: Default child page type
uk: Стандартний тип дочірньої сторінки

en: Title changed from %original to %current.
uk: Замінено заголовок з %original на %current.

en: No changes were made
uk: Жодних змін не виконано
