Trees (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ur: مقررہ سطح پر صفحات کو پہلے وزن اور پھر عنوان کے لحاظ سے ترتیب دیا جاتا ہے۔

en: Depth
ur: گہرائی

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Outline
ur: آؤٹ لائن

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم
