Trees (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: view
am: ትይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Parent item
am: ወላጅ አካል
