Trees (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: view
cs: zobrazit

en: Weight
cs: Váha

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
cs: Stránky na určené úrovni se seřadí nejprve podle váhy a poté podle názvu.

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Outline
cs: Začlenit

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Add child page
cs: Přidat svázanou stranu

en: Remove from outline
cs: Odstranit z osnovy

en: edit order and titles
cs: změnit pořadí a nadpisy

en: Default child page type
cs: Výchozí typ stránky potomka

en: Title changed from %original to %current.
cs: Nadpis změněn z %original na %current.

en: No changes were made
cs: Žádné změny
