Trees (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: view
hu: megtekintés

en: Weight
hu: Súly

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Parent
hu: Szülő

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
hu: Az egy szinten található lapok először súly szerint, majd cím szerint lesznek rendezve.

en: Depth
hu: Mélység

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Outline
hu: Vázlat

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Add child page
hu: Gyermekoldalak hozzáadása

en: Remove from outline
hu: Eltávolítás a könyvvázlatból

en: Tree
hu: Fa

en: edit order and titles
hu: sorrend és címek szerkesztése

en: An error occurred at @path.
hu: @path helyen hiba fordult elő.

en: Default child page type
hu: Alapértelmezés szerinti gyermekoldal típusa

en: Title changed from %original to %current.
hu: A cím megváltozott erről: %original erre: %current.

en: No changes were made
hu: Nem történt változás
