Trees (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
hy: Տվյալ մակարդակի էջերը դասակարգվում են սկզբում ըստ քաշի, իսկ հետո՝ վերնագրի:

en: Depth
hy: Խորություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Add child page
hy: Ավելացնել ենթաէջ

en: edit order and titles
hy: խմբագրել կարգը եւ վերնագրերը:

en: No changes were made
hy: Փոփոխություններ չեն կատարվել
