Trees (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: view
jv: tampilan

en: Weight
jv: Urutan

en: Hierarchy
jv: Hirarki

en: Parent
jv: Induk

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
jv: Kācā sing nduwéni tingkatan diurutaké miturut bobot banjur miturut judhul.

en: Depth
jv: Jerone

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Add child page
jv: Tambah kācā anakan

en: Remove from outline
jv: Buang sākā outline

en: edit order and titles
jv: sunting urutané lan judhul

en: Title changed from %original to %current.
jv: Judhul diowahi sākā %original marang %current.

en: No changes were made
jv: Ora ānā owahan sing digawé
