Trees (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Weight
lt: Svoris

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: Default child page type
lt: Įprastas dukterinis puslapio tipas

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta
