Trees (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory
