Trees (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Hierarchy
ml: ശ്രേണി

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം
