Trees (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: view
mn: харах

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: Add child page
mn: Дагалдах хуудас нэмэх

en: Remove from outline
mn: Ерөнхий схемээс устгах

en: edit order and titles
mn: дараалал болон гарчгуудыг өөрчлөх

en: Default child page type
mn: Үндсэн дагалдах хуудасны төрөл
