Trees (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်
