Trees (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: view
ro: afișează

en: Weight
ro: Greutate

en: Hierarchy
ro: Ierarhie

en: Parent
ro: Părinte

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ro: Paginile de la un anume nivel sunt ordonate după greutate şi apoi după titlu.

en: Depth
ro: Adâncime

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Outline
ro: Structură

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Add child page
ro: Adaugă sub-pagină

en: Remove from outline
ro: Şterge din structură

en: Tree
ro: Arbore

en: edit order and titles
ro: modifică ordinea şi titlurile

en: Default child page type
ro: Tip implicit sub-pagină

en: Title changed from %original to %current.
ro: Titlul a fost modificat din %original în %current.

en: No changes were made
ro: Nu au fost făcute schimbări.
