Trees (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: content
ru: содержимое

en: List
ru: Список

en: Remove
ru: Удалить

en: view
ru: представление

en: Weight
ru: Вес

en: Hierarchy
ru: Иерархия

en: Parent
ru: Родитель

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ru: Страницы на данном уровне сортируются сначала по весу, затем по заголовку.

en: Depth
ru: Глубина

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Outline
ru: Оглавление

en: Parent item
ru: Родитель

en: Add child page
ru: Добавить дочернюю страницу

en: Remove from outline
ru: Убрать из оглавления

en: Tree
ru: Дерево

en: edit order and titles
ru: изменить порядок и наименования

en: An error occurred at @path.
ru: Произошла ошибка в @path.

en: Default child page type
ru: Тип дочерней страницы по умолчанию

en: Title changed from %original to %current.
ru: Заголовок изменен с %original на %current.

en: No changes were made
ru: Изменений не было сделано
