Trees (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sr: Странице на неком нивоу се најпре ређају по тежини, а затим по наслову.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени
