Text Review (6.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: configure
am: ውቀር

en: Languages
am: ቋንቋዎች
