Text Review (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Comment
ast: Comentariu

en: configure
ast: configurar

en: Languages
ast: Llingües
