Text Review (6.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: User interface text
bn: ব্যবহারকারীর ইন্টারফেসের টেক্সট
