Text Review (6.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: edit
fil: wastuhin

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Comment
fil: Komento

en: configure
fil: ayusin

en: Languages
fil: Mga wika
