Text Review (6.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ
