Text Review (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: configure
mn: тохируулах

en: Languages
mn: Хэлнүүд
