Text Review (6.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Weight
ne: भार

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Languages
ne: भाषाहरू
