Text Review (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: Comment
ca: Comentari

en: configure
ca: configura

en: Languages
ca: Llengües

en: Match type
ca: Tipus de concordança

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: User interface text
ca: Text d'interfície d'usuari
