Text Review (6.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: enabled
fr: activé

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Opérations

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Import
fr: Importer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Override title
fr: Supplanter le titre

en: Comment
fr: Commentaire

en: configure
fr: configurer

en: Blacklists
fr: Listes noires (blacklists)

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Blacklist
fr: Liste noire (blacklist)

en: Word count
fr: Nombre de mots

en: Languages
fr: Langues

en: Match type
fr: Correspondance de type

en: %title has been deleted.
fr: %title a été supprimé.

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Case insensitive
fr: Insensible à la casse

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Punctuation
fr: Ponctuation

en: User interface text
fr: Texte de l'interface utilisateur
