Text Review (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить настройки

en: enabled
ru: включено

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отменить

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импорт

en: Save
ru: Сохранить

en: Override title
ru: Заместить заголовок

en: Comment
ru: Комментарий

en: configure
ru: настроить

en: Blacklists
ru: Черные списки

en: Ignore
ru: Игнорировать

en: Blacklist
ru: Чёрный список

en: Word count
ru: Число слов

en: Languages
ru: Языки

en: Match type
ru: Тип соответствия

en: Metadata
ru: Метаданные

en: %title has been deleted.
ru: Материал %title удален.

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Case insensitive
ru: Без учета регистра

en: Case sensitive
ru: Учитывать регистр

en: Whitelist
ru: Белый список

en: export
ru: экспорт

en: Punctuation
ru: Пунктуация

en: Input filter
ru: Фильтр ввода

en: User interface text
ru: Текст интерфейса пользователя

en: Difference
ru: Расхождение

en: Differences
ru: Отличия
