Text Review (6.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Comment
ug: باھا

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Languages
ug: تىل
