Text Review (6.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Comment
af: Kommentaar

en: configure
af: verstel

en: Languages
af: Tale

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe
