Text Review (6.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Сьпіс

en: Description
be: Апісаньне

en: Weight
be: Вага

en: Export
be: Экспарт

en: Comment
be: Камэнтар

en: configure
be: канхвігураваць

en: revert
be: адкат

en: current revision
be: бягучая вэрсыя

en: export
be: экспартаваць
